0536 297 78 83

El Yayı

Sertlik El Yayı Ayarlanabilir Bilek Kol Egzersiz Aleti 10-40 KG

Dikkat: Karışık renklerde gönderim sağlanacaktır.

 10 KG dan 40 KG a kadar ayarlanabilen el yayı.

  El, bilek, parmak ve ön kol adalelerinin kuvvetlenmesini sağlar.

  Bu kaslar; biceps ( pazı ) hareketlerini daha fazla ağırlıkla yapabilmenizi ve daha güçlü, daha estetik görünen kollara sahip olmanızı sağlar.

  Bir elinizle ya da iki el yayını sıkıca kavrayıp, iki el yayıyla da aynı açıyla

  ve aynı anda çalışmanız önerilir. Bu şekilde düzenli çalıştığınızda kaslarınızın çalışıp, güçlendiğini net olarak fark edebilirsiniz.

  Taşınması çok kolaydır.

  Boş zamanlarınızda egzersiz yapmanız için ideal bir üründür. İleriki yaşlarda el parmaklarında görülebilecek kireçlenme ihtimalini minimuma indirir. Düzenli çalışıldığı takdirde ise, tamamen önlemenize yardımcı olur.

ÖNEMLİ NOTLAR : İade ve değişim için göndereceğiniz kargoları lütfen ARAS ile göndermenizi rica ederiz. Onun dışındaki kargolar ile anlaşmamız bulunmamaktadır. ARAS kargo dışında gönderi ve değişim için ücretler gönderici ödemeli olmalıdır. Aksi halde kargo teslim alınmamaktadır.

Ürün kargo ile geldiğinde kargo görevlisinin yanında ürünü açıp kontrol ediniz.
Ürün eksik veya hasarlıysa kargo görevlisiyle birlikte ” Hasar Tespit Tutanağı ” tutunuz. Bu tutanak tutulmadığı sürece firmamız eksik veya hasarlı ürünlerden sorumlu değildir.

Stok Durumu: 

Tüm stoklarımız anlık güncellenmektedir. İncelemiş olduğunuz Sertlik El Yayı Ayarlanabilir Bilek Kol Egzersiz Aleti 10-40 KG stok durumu yukarıda fiyat bilgisi altında yer almaktadır. Stokta olan tüm ürünlerimiz Hafta içi saat 17:00 e kadar, Cumartesi günü saat 12:00 ye kadar sipariş vermeniz durumunda aynı gün kargoya verilmektedir.

Garanti Durumu:

Sertlik El Yayı Ayarlanabilir Bilek Kol Egzersiz Aleti 10-40 KG 2 yıl garantilidir. Tarafımızdan ürünle birlikte size ulaşacak olan fatura ürünün garanti belgesi olarak kullanılmaktadır.


bank
mb tasarım TASARIM&YAZILIM
MTVMEDYA
Sipariş Bilgi Hattı
0536 297 7883

Adınızı ve Telefonunuzu bırakın,ürün danışmanlarımız sizi arayıp ürün hakkında bilgi versinler.